2000 TL üzeri ÜCRETSİZ kargo 🚚 Teslimat süresi 1-3 iş günüdür. ⏱

Sıkça Sorulan Sorular

S: Bebeğimizin boynuna bir zarar verir mi ?
C: Swimava ürünlerini şu an 1 milyonun üzerinde bebek güvenle ve keyifle kullanıyor, ürünlerimiz gerekli tüm testlerden geçmiş olup, bebeğinizin fiziksel gelişimine katkı sağladığı gözlemlenmiştir. Birleşim yerleri lazerle yapıştırıldığından pürüzsüzdür, bebeklerin boyunlarını tahriş etmez ve acıtmaz.

S: Banyomuz alçak olsa bile kullanabilir miyiz ?
C: En ideali su yüksekliğinin, bebeğinizin ayaklarının zemine temas edebileceği ölçüde olmasıdır. Ebeveyn kontrolünde Swimava Boyun Simidi yalnızca bebeğinizin yüzmesine değil güvenli bir şekilde banyo yapmasına olanak sağlar. Detaylı bilgi için kullanım kılavuzunu okuyunuz.

S: Swimava’yı ne zaman kullanmaya başlayabilirim ?
C: İlk ayından itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.

S: Swimava’yı nerelerde kullanabilirim ?
C: Swimava’yı evinizdeki banyo küvetinde, Swimava Bebek Havuzunda, özel veya halka açık yüzme havuzlarında kullanabilirsiniz.

S: Bebeğim Swimava’yı emiyor ne yapabilirim ?
C: Bebekler bu dönemlerde ağızlarına yaklaşan herşeyi emmek isteyebilirler, bebeğiniz eğer Swimava’yı emiyorsa çenesini simidin üst kısmına doğru hafifçe kaldırın, emmeye devam etmek istiyorsa emzikle beraber yüzdürmeniz de etkili olacaktır.

S: Bebeğim sudan korkuyor, Swimava’yı nasıl kullanacağım ?
C: Bazı bebekler ilk defa böyle bir tecrübe yaşayacakları için huzursuz olabilirler, ilk kullanımda bebeğinizin keyifli olduğu bir zamanı seçin. Bebeğin anne veya babayla beraber suya girmesi ona güven verecektir. Suyun soğuk olmadığından emin olun.

S: Swimava’yı sadece yazın mı kullanabilirim ?
C: Hayır. Swimava’yı hem havuzda hem de evdeki banyo küvetinde her mevsimde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

S: Denizde kullanılabilir mi ?
C: Denizde kullanmanızın ürün açısından herhangi bir sakıncası yoktur. Ancak bebeğinizin güvenliği için sığ ve dalgasız bir denizde kullanmanızı öneririz. Ürünün uzun süre güneşe maruz kalmaması ve tuzlu bırakılmaması gerekmektedir.

S: Kaç yaşına kadar kullanabiliriz ?
C: Rehabilitasyon merkezlerinde fizik tedavi amacı ile 18 kg'a kadar kullanılabiliyor.

S: 5.5 kg'dan küçük bebekler kullanabilir mi ?
C: Evet. 5.5 kg minyon bebeklerin boyun simidinden sıyrılıp suya düşme riskini ortadan kaldırmak için belirlenmiş bir sınırdır. Kilosu 5.5 kg'a ulaşmadığı halde boyun simidinden düşme riski olmayan bebekler rahatlıkla kullanabilir. Instagram sayfamızda birçok örnek video ve fotoğraf görebilirsiniz.