2000 TL üzeri ÜCRETSİZ kargo 🚚 Teslimat süresi 1-3 iş günüdür. ⏱

Hakkında

Swimava ürünlerinin bebeğinizin sağlığı için tercih edildiği akılda tutulmalıdır. Bebeğinizin daha ilk aylarında yüzebilmesi, bedenen formda olması, fiziksel gelişimi, sağlığı ve yüzerken güvenliği bizim için olduğu kadar eminiz ki sizin içinde en önemli konudur. Swimava bebek ürünleri en yüksek kalitede Ftalat içermeyen PVC’den yapılmıştır. Güvenlik için tüm dikiş yerleri lazerle yapıştırılmıştır ve çift hava bölmesi vardır.

 

Swimava ile yüzmenin faydaları

Swimava boyun simidi, 5.5 kg üzerindeki tüm bebeklerin erkenden yüzmeyi öğrenmesine, fiziksel gelişimine ve uyku düzenine katkıda bulunur. Suyun içinde bebeğinizin kolları ve bacakları tamamen serbest olduğu için özgürce hareket edebilir. Aynı zamanda tüm bedeni suyun altında olduğu için bebeğinizin vücut ısısı düşmeden egzersiz yapabilir.

 
Swimava’nın diğer faydaları şunlardır:
1. Erken yaşlarda fiziksel ve zihinsel gelişimi teşvik eder.
Bebeğinizin yüzebilmesi ona sunabileceğiniz en iyi ilk aktivitelerden biridir.
2. Düzenli yeme ve uyku düzenini teşvik eder.
Görebileceğiniz en önemli faydalarından birisi düzenli yeme ve uyku düzenini teşvik etmesidir. Ortalama olarak, bebeğiniz her gece kaç saat uyumaktadır?  Bebeğinizin uyku süresini Swimava’yı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra kaydedin ve bir hafta her gece düzenli olarak Swimava ile banyo yaptırdıktan sonra aradaki farkı karşılaştırın. Yatma saatinden önce 15-30 dakikalık süreyi Swimava banyo saati olarak ayırın ve bebeğinizin uyku süresi ve kalitesinin arttığını görün. Cesaret verici sonuçlar göreceğinizi garanti ediyoruz. Swimava’yı yatma saatinden önce her akşam alışkanlık haline getirin.
3. Karın kasları gelişimini ve koordinasyonunu iyileştirir.
Suyun içinde bebeğinizin tüm kasları eşit şekilde çalışır. Bebeğiniz suda Swimava ile neredeyse ağırlıksızdır ve istediği gibi serbestçe hareket edebilir. Bu kadar erken bir zamanda suyun içinde bağımsızca hareket edebilmeyi öğrenmek ve geliştirmek bebeğiniz için büyük bir fırsat !
4. Bebeğinizin kuvvetini, dengesini, dayanıklılığını, nefes almasını ve koordinasyonunu iyileştirir.
Bebeğinizin daha aktif mi olmasını istiyorsunuz ? Swimava bebeğinizin kuvvetini, dengesini, dayanıklılığını, nefes almasını ve koordinasyonunu iyileştirmeye yardım edecektir. Haftada bir kez fotoğraf veya video çekin hiç şüphesiz aylar geçtikçe bebeğinizin aktivite düzeyindeki farktan etkileneceksiniz. Çektiklerinizi FacebookInstagram sayfamıza yollayın yada bize e-mail atın ve onları izniniz dahilinde yayınlayalım.   Sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz !
5. İlk aylardan itibaren bebekle anne-baba arasında önemli bağlar oluşmasını yardımcı olur.
Swimava bebeğinizle oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar bu da bebeğinizin hem kendisine hem size güven duymasını sağlarken, iletişim yeteneklerinin gelişmesine yardım eder. Swimava erken yaşlardan itibaren bebekle anne-baba arasında ciddi bağlar oluşmasına katkıda bulunur.
6. Kaliteli oyun zamanı geçirtir ve sosyal olarak canlandırır.
Swimava ile yüzme veya banyo yapmak hem sizin hem de bebeğinizin kaliteli vakit geçirmesine ve sosyalleşmesine yardımcı olur.
7. El ve ayak hareketleriyle su üzerinde durabilme yetisi kazanmasına yardımcı olur.
Swimava’ya 1 aylık gibi çok erken zamandan başlayarak bebeğinizin güvenli ve serbest yüzebilmesi için imkan sağlayabilirsiniz. Swimava kullanırken bebeğinizin tüm bedeni suyun içindedir, el ve ayaklarını kullanarak su üzerinde kendi başına durabilmesi için gerekli olan hareketleri en doğal yoldan öğrenmesine yardımcı olur.
8. İki çocukla dahi güvenli ve emniyetli bir şekilde banyo yapabilmenize yardımcı olur.
İki bebeğiniz var ve banyo saatlerinde ikisi ile ilgilenmek çok mu zor geliyor? Swimava boyun simidini kullanarak bir bebeğinizi emniyetli ve güvenli şekilde tutarken diğerini yıkayabilir ve aynı şekilde diğerini tutarken ötekini yıkayabilirsiniz.
9. Pişikleri iyileştirir.
Bebeğinizin pişiklerinde bir iyileşme olduğunu fark edebilirsiniz zira banyo süresi çocuklar için ciddi derecede uzayarak sonuçlanır ve su bebeğinizin cildine iyi gelir.
10. Hareket kabiliyeti kısıtlı, engelli çocuklar için ideal bir faaliyettir.
Swimava hareket kabiliyeti kısıtlı, fiziksel engeli mevcut çocuklar için ideal bir aktivite olabilir. Beyin felçli, yumru ayaklı ve yarım felçli çocukların hepsi Swimava kullanımının faydasını göreceklerdir.
 
* Her bebek farklıdır ve yukarıda bahsettiğimiz faydaların tümü veya bazıları sizin bebeğiniz için geçerli olmayabilir.
* Daha fazla sonuç görmek için UK Bağımsız Araştırmalar sayfamıza bakabilirsiniz.
 
Swimava’nın Özellikleri
1. Yüksek kalitede hipoalerjenik PVC plastikten yapılmıştır.
Swimava yüksek kalitede hipoalerjenik PVC plastikten yapılmıştır ve Bisfenol-A içermez. Oyuncaklarda ve çocuk bakımı ile ilgili maddelerde DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP, DNOP gibi Ftalatların kullanım oranının %0.1 oranını aşmaması gerektiğini belirten EU direktiflerini karşılar veya bu sınırın da altındadır.
2. Patentli çocuk doktoru tasarımı
Patentli pediatrist tasarımımız özellikle bebeğinizin erkenden güven içinde yüzmeyi öğrenmesine ve banyo yapabilmesine yönelik tasarlanmıştır.
3. Güvenli yüzmek için çift yönlü bölmeli hava odaları
Çift yönlü ve bölmeli hava odaları, yüzerken veya banyo yaparken bebeğiniz için ekstra güvenlik sağlar.
4. Swimava çan topları
Swimava Boyun Simidi içerisindeki çan topları suda serbestçe hareket eden bebeğinizin işitme duyularını harekete geçirir.
5. Evdeki banyo küvetinde, Swimava Bebek Havuzunda, özel/halka açık yüzme havuzlarında esnek kullanım imkanı
Swimava’yı taşımak ve kullanmak çok pratik olduğu için ister havuzda ister banyo küvetinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
6. Seyahat için mükemmel ambalaj
Swimava Boyun Simidinin ağırlığı 0.5 kg ve tüm Swimava Havuz Seti’nin ağırlığı 5.5 kg.dir. Seyahat için mükemmel bir şekilde ambalajlanmıştır.
 
Swimava Boyun Simidinin şişirilmiş haldeki yaklaşık ebatları:
 [Dış çapı] 38.2 cm [İç çapı] 9.4 cm [Kalınlık] 11.4 cm
Swimava Bebek Havuzunun şişirilmiş haldeki yaklaşık ebatları:
 [Yükseklik] 80 cm [İç çapı72 cm [Dış çapı] 82 cm

 

Swimava’nın Geçmiş olduğu Güvenlik Standartları:
–  ISO 8124.1-2000, MOD
– Japan Toy Safety standard Part 3:2002
(Japon Oyuncak Güvenliği standardı)
– U.S.Federal Hazardous Substances Act 16 CFR 1500.48/1500.49/1500.44/1501
(Tehlikeli Maddeler Yasası)
– U.S. FEderal Hazardous Substances Act, 16 CFR 1500.44 and ASTM F963-08
(Tehlikeli Maddeler Yasası)
– Consumer Product Safety Improvement Act of 2008 (CPSIA 2008/H.R.4040), Title 1 Section 101
(Tüketici Ürün Güvenliği İyileştirme Yasası}
– EN13138 – 1:2008
– European Council Directive 94/62/EC
– Article 11
– Short Chained Chlorinated Paraffin (SCCP) 
– Entry 51 & 52 of Regulation (EC) No 552/2009 amending Annex XVII of REACH   Regulation (EC) No 1907/2006 (previously restricted under Directive 2005/84/EC)
– Phthalates content 
– Phthalates 
– Entry No.23 of Annex XVII of REACH Regulation (EC) No 1907/2006 amended by Commission Regulation (EU) No 835/2012 and (EU) No 494/2011 – Cadmium (Cd)
– DEHA and DINA 
– EN71 Part 1: 2011 – Mechanical and Physical Properties (excluding labelling requirements) 
– EN71 Part 2: 2011 – Flammability 
– EN71 – 3: 2013 under European Directive 2009/48/EC – Migration of certain elements   - See more at: http://www.swimava.com/safety/#sthash.Zgpukcar.dpuf
 
Ftalat & Swimava Ürünleri Hakkında
Swimava ürünlerimiz PVC’den üretilmiş olup, oyuncaklarda ve çocuk bakımı ile ilgili maddelerde DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP, DNOP gibi Ftalatların kullanım oranının %0.1 oranını aşmaması gerektiğini belirten EU direktiflerini karşılar veya bu sınırın da altındadır.